KONTAKTI
VELEPRODAJA IN SALON

Veleprodaja bose@lorex.si

Mitja Furlan
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 71
E-mail: mitja.furlan@lorex.si

Tanja Novak
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 75
E-mail: tanja.novak@lorex.si

Žiga Čebohin
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 64
E-mail: ziga.cebohin@lorex.si

Martin Di Batista
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 62
E-mail: martin@lorex.si

Veleprodaja sony@lorex.si

Bojan Šerbec
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 72
E-mail: bojan.serbec@lorex.si

Sara Dolenec 
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 76
E-mail: sara@lorex.si

Vesna Potočar 
Tel.: +386 (0)1 / 51 404 61
E-mail: vesna@lorex.si

Veleprodaja info@lorex.si

SALON LOREX CENTER

ODPIRALNI ČAS:

PON – PET
9:00 – 18:00

SOBOTA, NEDELJA, PRAZNIKI
ZAPRTO

lorex.center@lorex.si

Celovška 280 (Cesta v Kleče 9)
1000 Ljubljana
tel.: +386 (0)1 43 92 970
tel.: +386 (0)1 43 92 975

Poslovodja: Robert Mehle

E-mail: lorex.center@lorex.si

BOSE SERVIS

Servis elektronskih naprav
Iztok Spremo s.p.
Celovška cesta 291, Lj.
tel.: +386 (0) 41 839 437
Kosovo
Prova Center GS
Grand Store No. G45
XK-10000 Priština/Prishtine
Tel.: +386 49 73 99 74

www.provacenter.com
info@provacenter.com

Bossa Nova d.o.o.
Marsovog polja 10
HR-52000 PULA
Tel.: +385 91 5000554
www.bossanova.hr
info@bossanova.hr

Svijet Medija d.o.o.
Centar Kaptol
Nova ves 17
HR-10000 ZAGREB
Tel.: +385 1 4666 200
www.sviijet-medija.hr
centar.kaptol@svijet-medija.hr

Bosna i Hercegovina
RASA d.o.o.
Vilsonovo šetalište 4
BA-71000 SSarajevo
Tel.: +387 33 209 459
www.rasa.ba
info@rasa.ba

Srbija
4 Audio d.o.o.
Uroša Martinovića 29/L1
RS-11070 Novi Beograd
Tel.: +381 11 7704 320
www.4Audio.rs
office@4Audio.rs

Črna Gora
Telemont d.o.o.
Ul. Vlada Četkovića 4
CG-81000 Podgorica
Tel: +382 20 206 010
www.telemont.me
office@telemont.me

R. Severna Makedonija
Pan-Evropa d.o.o.
Treta Makedonska udarna brigada bb
MK-10000 SKOPJE
Tel.: 00389 (02) 311-6810
www.galerija.com.mk
info@panevropa.com.mk

Kosovo
Prova Center GS
Grand Store No. G45
XK-10000 Priština/Prishtine
Tel.: +386 49 73 99 74
www.provacenter.com
info@provacenter.com

Sedež podjetja: Lorex d.o.o. Ljubljana, Stegne 33, SI-1000 Ljubljana, Slovenija
Registracija št.: 1/13091/00 v Ljubljani, ID za DDV: SI88867226, Matična številka: 5516650000, ŠSR: 96/03357
TRR UniCredit Bank: 2900-0000-3240-627